Bft

tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Bft .

Brands Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Bft. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Bft.

Podkategorie

  • Piloty do bram
    Piloty do bram współpracujące z systemem radiowym Bft to szeroka ofera pilotów dwukanałowych oraz czterokanałowych działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz. Oferowane nadajniki zastępują piloty BFT Mitto 2, Mitto 4, Mitto B2, Mitto B4.
  • Radioodbiorniki
    Radioodbiorniki współpracujące z systemem radiowym Bft to ofera sterowników do bram działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz współpracujących między innymi z oryginalnymi pilotami Bft BFT Mitto 2, Mitto 4, Mitto B2, Mitto B4.
  • Piloty specjalne
    Piloty do bram współpracujące z systemem radiowym Bft to szeroka ofera pilotów natynkowych, przemysłowych i innych działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz współpracujących między innymi z pilotami BFT Mitto 2, Mitto 4, Mitto B2, Mitto B4.