Pilot WIŚNIOWSKI zamiennik MODEL mini 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową WIŚNIOWSKI mały dwukanałowy pilot do bramy w obudowie metalowo-plastykowej z wytrzymałymi silikonowymi przyciskami.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Mały, poręczny dwukanałowy pilot do bramy Wiśniowski w obudowie metalowo-plastykowej z wytrzymałymi silikonowymi przyciskami pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Pilot do bram posiada pasek z kółkiem łącznikowym co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot jest jednym z najczęsciej wybieranych modeli przez klientów, którzy potrzebują pilot dwukanałowy o niewielkich wymiarach i ciekawym wzornictwie. Przyciski pilota są umiejscowione nieco głębiej w stosunku do obudowy co pozwala uniknąć przypadkowego wciśnięcia. Nadajnik jest kompatybilny z drogą radiową Wiśniowski i zastępuje oryginalne modele pilotów 4k433, 2k433 oraz 4GO.
Pilot Wiśniowski
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 2
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: 32 x 12 x 44 mm
waga: 26g


Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: