Pilot WIŚNIOWSKI zamiennik MODEL kwadrat 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową WIŚNIOWSKI klasyczny dwukanałowy pilot do bramy w obudowie metalowo-plastykowej z wytrzymałymi silikonowymi przyciskami.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Dwukanałowy z wytrzymałymi sylikonowymi przyciskamj pilot do bramy Wiśniowski w obudowie metalowo-plastykowej pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Pilot do bramy posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami i cechuje się klasycznym, kwadratowym kształtem szczególnie polecanym klientom gustującym w klasycznym wzornictwie. Oferowany pilot dwukanałowy jest kompatybilny z drogą radiową Wiśniowski i zastępuje oryginalne modele pilotów 4k433, 2k433 oraz 4GO.
Pilot Wiśniowski
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 2
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: 32 x 13 x 47 mm
waga: 34g

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: