Pilot WIŚNIOWSKI zamiennik MODEL wyłącznik 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową WIŚNIOWSKI trzykanałowy pilot do bramy w obudowie z tworzywa. Posiada wyłącznik zabezpieczający przed przypadkowym naciśnięciem przycisków.

Więcej szczegółów

31,71 zł netto 39,00 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Trzykanałowy pilot do bramy Wiśniowski w obudowie z tworzywa pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Pilot posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot trzykanałowy jest tanim zamiennikiem pilotów Wiśniowski, posiadającym z boku obudowy przełącznik umożliwiający zablokowanie przycisków przez przypadkowym naciśnięciem. Nadajnik jest kompatybilny z drogą radiową Wiśniowski i zastępuje oryginalne piloty 4k433, 2k433 oraz 4GO.
Pilot Wiśniowski
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 3
obudowa: tworzywo
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: seria 35 x 13 x 650 mm
waga: 21g

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: