Pilot WIŚNIOWSKI zamiennik MODEL klapka 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową WIŚNIOWSKI czterokanałowy pilot do bramy, przyciski zabezpieczone klapką przed przypadkowym naciśnięciem.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Niewielki, solidny i poręczny czterokanałowy pilot do bramy Wiśniowski w obudowie metalowo-plastykowej pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Czterokanałowy pilot do bramy posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot posiada rozsuwaną klapkę pod którą znajdują się przyciski. Klapka stanowi zabezpieczenie przycisków przed przypadkowym naciśnięciem. Nadajnik jest kompatybilny z drogą radiową Wiśniowski i zastępuje oryginalne piloty 4k433, 2k433 oraz 4GO.
Pilot Wiśniowski
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 4
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 1 x A27 12V
wymiary: seria 33 x 13 x 53 mm
waga: 37g

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: