Akcesoria do bram

Pilot BENINCA zamiennik MODEL wyłącznik 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową BENINCA trzykanałowy pilot do bramy w obudowie z tworzywa z wyłącznikiem zabezpieczającym przed przypadkowym naciśnięciem przycisków.

Więcej szczegółów

31,71 zł netto 39,00 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Trzykanałowy pilot do bramy Beninca w obudowie z tworzywa pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz wykorzystujący kod dynamicznie zmienny. Pilot posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot jest tanim zamiennikiem posiadającym z boku przełącznik umożliwiający zablokowanie przycisków przez przypadkowym naciśnięciem. Pilot jest zamienikiem pilotów Cupido 2, Cupido 4, LO.T2WMR, Apple 2, Apple 4, TO.GO2WV, TO.GO4WV, T2WV, T4WV, IO.
Pilot Beninca
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 3
obudowa: tworzywo
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: seria 35 x 13 x 650 mm
waga: 21g

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: