Pilot BENINCA zamiennik MODEL klapka 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z drogą radiową BENINCA pilot do bramy czterokanałowy, przyciski zabezpieczone klapką przed przypadkowym naciśnięciem.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Niewielki, solidny i poręczny czterokanałowy pilot do bramy Beninca w obudowie metalowo-plastykowej pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamizcnie zmiennym. Pilot do bramy posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot posiada rozsuwaną klapkę pod którą znajdują się przyciski co zabezpiecza je przed przypadkowym naciśnięciem. Pilot jest zamienikiem pilotów Cupido 2, Cupido 4, LO.T2WMR, Apple 2, Apple 4, TO.GO2WV, TO.GO4WV, T2WV, T4WV, IO.
Pilot Beninca
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 4
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 1 x A27 12V
wymiary: seria 33 x 13 x 53 mm
waga: 37g

Proponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: