AUTOMATYKA I NAPĘDY

tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

AUTOMATYKA I NAPĘDY .

Brands Oferta zawiera napędy do bram garażowych, uchylnych lub przesuwnych, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz inne akcesoria bramowe niezbędne do zbudowania pełnego i bezpiecznego systemu bramowego. Oferowana automatyka bramowa pochodzi od sprawdzonych producentów z ugruntowaną pozycją na rynku bramowym.

Podkategorie

 • Napędy do bram Hormann
  Napędy do bram garażowych, przesuwnych oraz uchylnych marki Hormann to gwarancja jakości, komfortu oraz wieloletniego bezawaryjnego funkcjonowania bramy. Na każdy produkt udzialana jest gwarancja 5 lat. W ofercie posiadamy napędy SupraMatic, LineaMatic oraz RotaMatic w różnych konfiguracjach.
 • Napędy do bram Proxima
 • Fotokomórki do bram
  Fotokomórki stosuje się jako zabezpieczenie bramy. Sam napęd nawet najlepiej dopasowany nie zapewnia bezpieczeństwa osobom, zwierzętom oraz pojazdom znajdującym się w jej obszarze. Działanie polega na zatrzymaniu ruchu bramy w momencie pojawienia się przeszkody w linii fotokomórek.
 • Lampy sygnalizacyjne
  Lampa sygnalizacyjna (ostrzegawcza) jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona jest do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną. W ofercie posiadamy lampy zasilane 230V jak również 12-24V.
 • Wózki do bram przesuwnych
  Rolki i wózki do bram przesuwnych do profili 80x80x5 oraz 70x70x4 polskiego producenta to gwarancja długiej bezawaryjnej pracy bramy przesuwnej i komfort użytkowania. Wózki oferujemy w gotowych zestawach oraz jako pojedyńcze egzemplarze.
 • Listwy zębate do bram
  Listwy zębate przeznaczone do współpracy z napędami bram przesuwnych. W ofercie posiadamy metalowe, ocynkowane liswty w odcinkach 1 metrowych wraz z tulejami montażowymi jak również listwy tworzywowe ze stalowym rdzeniem w odcinkach po pół metra.
 • Piloty do bram
  Piloty do bram garażowych, przesuwnych oraz uchylnych oferowane dla różnych systemów radiowych poszczególnych producentów. W ofercie znajdują się piloty zamienniki współpracujące z oryginalnymi radioliniami a dla niektórych producentów oferujemy nadajniki oryginlane.