STEROWANIE PILOTEM

tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

STEROWANIE PILOTEM .

Brands Piloty i radioodbiorniki do bram, napędów i innych urządzeń, od tych najbardziej popularnych do rzadziej spotykanych systemów radiowych. Oferta zawiera również samokopiujące piloty uniwersalne, piloty natynkowe, dopuszkowe przemysłowe, do zabudowy w samochodzie i inne.

Podkategorie

 • Nice Smilo
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w jednym z najbardziej popularnych systemów Nice Smilo. Oferta obejmuje również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe itd. Oferujemy piloty i odbiorniki oryginalne jak również wysokiej jakości zamienniki.
 • Nice Era Flor
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w jednym z najbardziej popularnych systemów Nice Flor. Oferta obejmuje również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe itd. Oferujemy piloty i odbiorniki oryginalne jak również wysokiej jakości zamienniki.
 • DTM
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie DTM. Oferta obejmuje piloty i radionadajniki oryginalne jak również wysokiej jakości zamienniki. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie DTM.
 • Hormann BiSecur
  Piloty i radioodbiorniki marki Hormann, jednego z najbardziej rozmoznawalych producentów bram i napędów charakteryzujących się bardzo wysokoą jakością wykonania i niezawodnością. Oferowane piloty pochodzą bezpośrednio z polskiej dystrybucji Hormann Polska.
 • Normstahl
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Normstahl. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Normstahl.
 • Bft
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Bft. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Bft.
 • Moovo / Mhouse
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Moovo / Mhouse. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Moovo / Mhouse.
 • Wiśniowski
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Wiśniowski. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów zastępujących oryginalne modele 4k433, 2k433, 4GO oraz COVER. Oferujemy również radioodbiorniki do bram, piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne.
 • Wiśniowski MIDO
  Piloty do bram i napędów działających w systemie Wiśniowski MIDO. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Wiśniowski MIDO zastępujące oryginalne modele Wing oraz 4M433.
 • Came Space
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Came Space. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Came Space.
 • Big Tor
  Piloty i radioodbiorniki działające w systemie Big Tor będącego polskim producentem bram. Oferta obejmuje piloty oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Big Tor.
 • Gorke
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Gorke. Pilot zamiennik może obsługiwać wszystkie urządzenia pracujące na radiolinii Gorke takie jak, alarmy, bramy wjazdowe i garażowe, szlabany, rolety i żaluzje, zamki elektromagnetyczne, oświetlenie, klimatyzacja itp.
 • Beninca
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Beninca. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Beninca.
 • Faac FIX
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Faac FIX. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Faac FIX.
 • Faac RC
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Faac RC. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Faac RC.
 • Hato
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Hato. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Hato.
 • Novoferm
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Novoferm. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Novoferm.
 • Sommer
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Sommer. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty specjalne (np samochodowe) działające również w systemie Sommer.
 • Elmes
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Elmes. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Elmes.
 • PILOTY UNIWERSALNE
  Uniwersalne, samokopiujące piloty do bram, alarmów i innych urządzeń, których oryginalne piloty działają w systemie stałokodowym na częstotliwości 433,92Mhz. Oferowane piloty charakteruzyją się wysokoą jakością wykonania i niezawodnością.
 • ADAPTERY KART
 • Chamberlain Liftmaster
  Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Chamberlain Liftmaster. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Normstahl.