Akcesoria do bram

Pilot BFT MITTO zamiennik MODEL mini 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy


Kompatybilny z systemem BFT MITTO mały dwukanałowy pilot do bramy w obudowie metalowo-plastykowej z wytrzymałymi sylikonowymi przyciskami.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka1-3 dni robocze

Towar dostępny


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Mały, poręczny dwukanałowy pilot do bramy Bft w obudowie metalowo-plastykowej z wytrzymałymi silikonowymi przyciskami pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Pilot do bramy posiada pasek z kółkiem łącznikowym co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot jest jednym z najczęsciej wybieranych modeli przez klientów, którzy potrzebują pilota dwukanałowego o niewielkich wymiarach. Przyciski pilota są umiejscowione nieco głębiej w stosunku do obudowy co dodatkowo zabezpiecza przed ich przypadkowych naciśnięciem. Pilot zastępuje piloty BFT Mitto 2, Mitto 4, Mitto B2, Mitto B4.
Pilot Bft Mitto
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 2
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: 32 x 12 x 44 mm
waga: 26g

Inne produkty w tej samej kategorii: