Nice Era Flor

tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Nice Era Flor .

Brands Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w jednym z najbardziej popularnych systemów Nice Flor. Oferta obejmuje również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe itd. Oferujemy piloty i odbiorniki oryginalne jak również wysokiej jakości zamienniki.

Podkategorie

  • Piloty do bram
    Piloty do bram i innych urządzeń działające w popularnym systemie radiowym Nice Flor. W ofercie znajdują się oryginalnepiloty w czarnej obudowie oraz wysokiej jakości kompatybilne z Nice Era Flor zamienniki działające na częstotliwości 433,92Mhz.
  • Piloty specjalne
    Piloty specjalne działające w systemie radiowym Nice Era Flor to oferta pilotów naściennych, natynkowych, przemysłowych, dopuszkowych oraz samochodowych. Piloty można wykorzystać w różnych warunkach do sterowania bramami lub innymi urządzeniami działającymi w systemie Nice Era Flor.
  • Radioodbiorniki
    Odbiorniki radiowe działaące w systemie Nice Era Flor. W ofercie oryginalne radioodbiorniki Nice jak również wysokiej jakości zamienniki do wykorzystania w urządzeniach, które chcemy sterować za pomocą pilotów działających na drodze radiowej NiceEra Flor.