Akcesoria do bram

Pilot WIŚNIOWSKI MIDO zamiennik MODEL podkowa 433,92 Mhz

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcy
Kompatybilny z drogą radiową WIŚNIOWSKI MIDO wytrzymały czterokanałowy elegancki pilot do bramy w obudowie metalowo-plastykowej z silikonowymi przyciskami.

Więcej szczegółów

43,90 zł netto 54,00 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Masywny i solidny pilot do bramy Wiśniowski Mido w obudowie metalowo-plastykowej pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz z kodem dynamicznie zmiennym. Pilot posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot cechuje się klasycznym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Pilot jest kompatybilny z drogą radiową Wiśniowski Mido i zastępuje oryginalne modele pilotów Wing oraz 4M433.
Pilot Wiśniowski Mido
  • Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
  • Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
  • Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.


częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 4
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 1 x A27 12V
wymiary: seria 33 x 13 x 53 mm
waga: 37g

Inne produkty w tej samej kategorii: