Normstahl

tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Normstahl .

Brands Piloty i radioodbiorniki do bram i napędów działających w systemie Normstahl. Oferta obejmuje wysokiej jakości zamienniki pilotów oraz radioodbiorników do bram. Oferujemy również piloty przemysłowe, natynkowe, dopuszkowe, naścienne działające również w systemie Normstahl.

Podkategorie

  • Piloty do bram
    Piloty do bram współpracujące z systemem radiowym Normstahl to szeroka ofera pilotów dwukanałowych oraz czterokanałowych działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz współpracujących między innymi z napędami Magic 600, Magic 1000, Ultra, Utra S i Ultra Excellent.
  • Piloty specjalne
    Piloty do bram współpracujące z systemem radiowym Normstahl to szeroka ofera pilotów natynkowych, przemysłowych i innych działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz współpracujących między innymi z napędami Magic 600, Magic 1000, Ultra, Utra S i Ultra Excellent.
  • Radioodbiorniki
    Radioodbiorniki współpracujące z systemem radiowym Normstahl to ofera sterowników do bram działających zmiennokodowo na częstotliwości 433,92 Mhz współpracujących między innymi z napędami Magic 600, Magic 1000, Ultra, Utra S i Ultra Excellent.