Pilot NICE SMILO - 4 kanałowy BANAN zamiennik

Proxima
Gwarancja: 12 miesięcyKompatybilny z systemem NICE SMILO czterokanałowy popularny pilot w obudowie metalowo-plastykowej.

Więcej szczegółów

40,57 zł netto 49,90 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 1-3 dni robocze


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Czterokanałowy, elegancki pilot do bramy w obudowie metalowo-plastykowej pracujący na częstotliwości 433,92 Mhz. Pilot posiada kółko łącznikowe z karabińczykiem co umożliwia zaczepienie go na przykład do breloczka z kluczami. Oferowany pilot jest jednym z najczęsciej wybieranych modeli przez klientów, którzy potrzebują eleganckiego, czterokanałowego pilota o nowoczesnym wyglądzie. Pilot jest kompatybilny z drogą radiową Smilo i zastępuje oryginalne czarne lub niebieskie okrągłe piloty SM2 i SM4.
Pilot smilo
s.png Pilot należy zaprogramować do konkretnego napędu, który ma obsługiwać. Programowanie wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta drogi radiowej.
s.png Jeśli pilot ma obsługiwać bramę osiedlową należy upewnić się w administracji osiedla czy w odbiorniku nie została zablokowana możliwość wczytywania pilotów.
s.png Jeśli nie masz pewności jaką drogę radiową posiadasz, prześlij nam zdjęcie oryginalnego pilota. Dobierzemy kompatybilny zamiennik.częstotliwość: 433,92Mhz
ilość przycisków: 4
obudowa: chromowany metal z tworzywem
bateria: 2 x CR 2016 3V
wymiary: seria 32 x 12 x 60 mm
waga: 26g

Inne produkty w tej samej kategorii: