Akcesoria do bram

Bramka Hormann BiSecur LAN/WLAN

4511701

Hormann
Gwarancja: 24 miesiące
Stan: NowyBramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej, bramy wjazdowej i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu.

Więcej szczegółów

593,50 zł netto 730,00 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny


tel. +48 507 075 771

e-mail :sklep@bramowe.pl

Opis produktu

Bramka BiSecur WLAN/LAN - sterują bramą za pomocą smartfona z każdego miejsca na świecie

Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej, bramy wjazdowej i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu.

Centralna jednostka gwarantuje możliwość obsługiwania napędów i odbiorników radiowych przez maksymalnie 10 użytkowników. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji łącznie do 16 funkcji. Połączenie z routerem w sieci domowej można zrealizować za pomocą kabla sieciowego (LAN) lub bezprzewodowo (WLAN). Siłę sygnału w sieci bezprzewodowej można sprawdzić za pomocą diody LED umieszczonej na bramce. Bramka musi znajdować się w zasięgu sygnału radiowego sterowanych urządzeń (napędów lub odbiorników radiowych).

Komfortowe sterowanie z domu

Za pomocą intuicyjnej aplikacji BiSecur zainstalowanej na smartfonie lub tablecie można teraz sterować bramą garażową, bramą wjazdową oraz monitorować ich status z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej. Wystarczy po prostu ustawić połączenie przez sieć WLAN.

Przez Internet z każdego miejsca na świecie

Z tej samej możliwości komfortowego sterowania można też korzystać w sposób mobilny, przebywając poza domem. W tym celu wystarczy zarejestrować bramkę i smartfon lub tablet w Internecie na stronie www.bisecur-home.com, aby aktywować swój osobisty dostęp. Następnie wszystkie funkcje można obsługiwać mobilnie przez połączenie internetowe na smartfonie lub tablecie z aplikacją BiSecur.

Łatwa instalacja, szybka konfiguracja

Bramkę LAN/WLAN łączy się z routerem kablem sieciowym lub przez sieć bezprzewodową. Konfiguracja poszczególnych urządzeń wyposażonych w odbiornik radiowy Hörmann odbywa się za pomocą aplikacji BiSecur na smartfonie lub tablecie. Krok po kroku program pomaga przeprowadzić konfigurację jednego lub kilku napędów oraz ewentualnych innych podłączonych urządzeń.


numer katalogowy: 4511701
stopień ochrony: IP 20
zasilanie napięciowe: 100-240 V AC
napięcie wtórne: 5 V DC / 1,0 A
obudowa: tworzywo sztuczne białe (RAL 9003)
zakres temperatur: -20 do + 60 stopni Celsjusza
wymiary: 135 x 30 x 32 mm
154 x 30 x 31 z uchwytami do mocowania
w komplecie: kabel ethernet CAT 5E, 1m
zasilacz sieciowy 100-240V AC
kabel USB-A wtyk DC
waga: 23g

Bramka Hormann BiSecur

Inne produkty w tej samej kategorii: