Napędy do bram Hormann

Napędy do bram Hormann 

.
Brands Napędy do bram garażowych, przesuwnych oraz uchylnych marki Hormann to gwarancja jakości, komfortu oraz wieloletniego bezawaryjnego funkcjonowania bramy. Na każdy produkt udzialana jest gwarancja 5 lat. W ofercie posiadamy napędy SupraMatic, LineaMatic oraz RotaMatic w różnych konfiguracjach.

Podkategorie

 • Do bram przesuwnych
  Napędy Hormann LineaMatic przeznaczone do automatyzacji bram przesuwnych oferowane w kilku wariantach w zależności od ciężaru bramy. Podstawowy napęd przeznaczony jest do bram do 300kg, napęd z oznaczeniem P obsłuży bramy d o500kg natomiast model H bramy do 800kg.
 • Do bram garażowych
  Napędy Hormann Supramatic oraz napęd Hormann Promatic przeznaczone są do bram garażowych i oferowane z dzieloną szyną w dwóch długościach : K oraz M, które stosowane są w zależności od wielkości bramy i zastosowanego prowadzenia.
 • Do bram uchylnych
  Napędy Hormann RotaMatic do bram uchylnych oferowane w różnych wariantach w zależności od ciężaru skrzydła bramy. Dodatkowo oferujemy warinat z dodatkowych wyposażeniem takim jak lampa sygnalizacyjna i fotokomórki oraz bez wyposażenia zawierające same siłowniki z pilotem.
 • Wyposażenie dodatkowe
  Wyposażenie dodatkowe do napędów marki Homann takie jak zestawy SK przeznaczone do bram LineaMatic i SupraMatic zawierające lampę syginalizacyjną oraz fotokomórki. Ponadto w ofercie dostępne na przykład dodatkowe listwy zębate do napędów LineaMatic.
 • Piloty Hormann BiSecur
  Piloty i radioodbiorniki marki Hormann, jednego z najbardziej rozmoznawalych producentów bram i napędów charakteryzujących się bardzo wysokoą jakością wykonania i niezawodnością. Oferowane piloty pochodzą bezpośrednio z polskiej dystrybucji Hormann Polska.
 • Szyny do napędów Hormann
  Szyny do napędów Hormann