Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe 

Brands Odbojniki gumowe wykonane są z wysokiej jakości materiału o twardości 65-70° Shore'a, odpornego na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Odbój gumowy może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniając bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku lub rampy przeładunkowej. Odbojnik gumowy może być również użyty w innych dowolnych zastosowaniach wymagających gumowych kostek spełniających rolę np amortyzatora gumowego.

Odbojniki gumowe w różnych rozmiarach posiadają jeden, dwa lub trzy otwory montażowe na śrubę mocującą oraz wgłębienie na nakrętkę co pozwala na ich stabilny i bezpieczny montaż. Przy bardzo dużych zamówieniach możliwe jest wykonanie formy o dowolnych rozmiarach pozwalających na produkcję odbojników gumowych, których nie posiadamy aktualnie w ofercie. Wszystkie zapytania na niestandardowe wykonanie odbojników gumowych prosimy kierować telefoczninie lub e-mailowo.
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 100x100x100mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 35,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 60x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 15,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 80x80x80mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 25,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 130x70x40mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 15,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x80x90mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 29,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 200x60x60mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 30,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 400x80x70mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 45,00 zł
 • Odbojnik gumowy o wymiarach 435x75x75mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

  Cena : 45,00 zł