KOŁA I ROLKI WÓZKÓW PALETOWYCH

KOŁA I ROLKI WÓZKÓW PALETOWYCH 

Brands W ofercie posiadamy aluminiowo-gumowe, aluminiowo-poliuretanowe oraz poliamidowe koła i rolki do wózków paletowych w różnych rozmiarach. Koła i rolki do wózków paletowych możemy polecić producentom jak również użytkownikom poszukującym części zamiennych.

Podkategorie

  • Aluminiowo-gumowe
    Rolka aluminiowo-gumowa stosowana jest głównie w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach. Pełna gumowa opona nie niszczy posadzki. W rolce zastosowano łożysko kulkowe. Rolki charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenia oraz bardzo dobrym poziomem głośności użytkowania.
  • Aluminiowo-poliuretanowe
    Rolka do wózków paletowych składa się z aluminiowego korpusu trwale połączonego z bieżnią poliuratnową o twardości 92°Shore’a o bardzo wysokim komforcie jazdy i niewielkim oporze toczenia. Rolka aluminiowo-poliuretanowa stosowana jest głównie w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach.
  • Poliamidowe
    Korpus rolki tworzywowej do wózka paletowego jest jednolity wykonywany z poliamidu PA6. Rolki odporne są na uderzenia. Charakteryzują się bardzo niskim oporem toczenia i odpornością na wiele agresywnych substancji chemicznych. Posiadają naturalny biały bieżnik.