KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ

KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ 

.
Brands Koła i zestawy kołowe do rusztowań oraz gwintowane podstawy do rusztowań. Koła i zestawy kołowe do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Podkategorie

  • Podstawy gwintowane do...
    Podstawy do rusztowań posiadają gwintowy trzpień z nakrętką i gniazdem na rurę ramy stalowej. Zagnieciony gwint zabezpiecza przed wykręceniem nakrętki. Podstawy mają przewiercone otwory co umożliwia przykręcenie ich do kół Ø160mm lub Ø200mm.
  • Zestawy kół do rusztowań
    Oferujemy kompletne zestawy kół do rusztowań o różnych średnicach. W ofercie posiadamy między innymi koła w rozmiarach 125mm, 160mm oraz 200mm. Koła wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.
  • Koła do rusztowania...
    Koła do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej posiadają wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. W ofercie posiadamy koła do rusztowań w obudowach skrętnych oraz koła w obudowach skrętnych z hamulcem. Oferujemy rozmiary 125mm, 160mm oraz 200mm.