KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ

KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ 

Brands Rusztowanie przejezdne przeznaczone jest do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania. Po rozłożeniu rusztowanie przejezdne dzięki wykorzystaniu zestawu kołowego ma idealne możliwości manewrowe do przesuwania wieży rusztowania. Idealnie nadają się do rusztowań wykorzystywanych w pracach instalatorskich, klimatyzacyjnych, malarskich, wykończeniowych, antykorozyjnych, itp.

Oferujemy koła do rusztowań oraz gwintowane podstawy do rusztowań. Koła i zestawy kołowe do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Koła do rusztowania oferujemy obudowie skrętnej oraz skrętnej z hamulcem. Oferowane średnice kół do rusztowań to 125mm, 160mm i 200mm. Koła do rusztowania można stosować w temperaturze od -30°C do +80°C. Zastosowane w kołach gumowe opony zapewniają ich cichą pracę.

W sprzedaży znajdują się również koła do rusztowania z kołami poliamidowymi. Zarówno koła do rusztowania poliamidowe jak i koła do rusztowania warszawskiego metalowo-gumowe można zakupić pojedynczo jak również w proponowanych zestawach. Koła do rusztowań są produktowane w polsce co daje gwarancję solidnego i trwałego wykonania jak również dobrej dostępnośći części zamiennych.

Podkategorie

 • Podstawy gwintowane do...
  Podstawy do rusztowań posiadają gwintowy trzpień z nakrętką i gniazdem na rurę ramy stalowej. Zagnieciony gwint zabezpiecza przed wykręceniem nakrętki. Podstawy mają przewiercone otwory co umożliwia przykręcenie ich do kół Ø160mm lub Ø200mm.
 • Zestawy kół do rusztowań
  Oferujemy kompletne zestawy kół do rusztowań o różnych średnicach. W ofercie posiadamy między innymi koła w rozmiarach 125mm, 160mm oraz 200mm. Koła wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Zestaw kołowy do rusztowań posiada trzpień rurowy z blokadą śrubową. W zesatwie znajdują się dwa koła do rusztowania w obudowie skrętnej i dwa w obudowie skrętnej z hamulcem.

  Oferowane koła do rusztowań można stosować w temperaturze od -30°C do +80°C. Standardowa twardość bieżnika koła do rusztowania z gumy pełnej wynosi 85° Shore’a. Sprzedawane przez nas koła do rusztowań produkowane są w polsce co zapewnia dostępność części zamiennych i daje gwarancję solidnego wykonania. Koła pochodzą z oficjalnej dystrybucji.
 • Koła do rusztowania...
  Koła do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej posiadają wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. W ofercie posiadamy koła do rusztowań w obudowach skrętnych oraz koła w obudowach skrętnych z hamulcem. Oferujemy rozmiary 125mm, 160mm oraz 200mm.