KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ

KOŁA I AKCESORIA DO RUSZTOWAŃ 

.
Brands Rusztowanie przejezdne przeznaczone jest do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania. Po rozłożeniu rusztowanie przejezdne dzięki wykorzystaniu zestawu kołowego ma idealne możliwości manewrowe do przesuwania wieży rusztowania. Idealnie nadają się do rusztowań wykorzystywanych w pracach instalatorskich, klimatyzacyjnych, malarskich, wykończeniowych, antykorozyjnych, itp.

Oferujemy koła i zestawy kołowe do rusztowań oraz gwintowane podstawy do rusztowań. Koła i zestawy kołowe do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Koła do rusztowania oferujemy obudowie skrętnej oraz skrętnej z hamulcem. Oferowane średnice kół do rusztowań to 125mm, 160mm i 200mm. W sprzedaży znajduje się również zestaw kół do rusztowania z kołami poliamidowymi.

Podkategorie

  • Podstawy gwintowane do...
    Podstawy do rusztowań posiadają gwintowy trzpień z nakrętką i gniazdem na rurę ramy stalowej. Zagnieciony gwint zabezpiecza przed wykręceniem nakrętki. Podstawy mają przewiercone otwory co umożliwia przykręcenie ich do kół Ø160mm lub Ø200mm.
  • Zestawy kół do rusztowań
    Oferujemy kompletne zestawy kół do rusztowań o różnych średnicach. W ofercie posiadamy między innymi koła w rozmiarach 125mm, 160mm oraz 200mm. Koła wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.
  • Koła do rusztowania...
    Koła do rusztowań wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej posiadają wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. W ofercie posiadamy koła do rusztowań w obudowach skrętnych oraz koła w obudowach skrętnych z hamulcem. Oferujemy rozmiary 125mm, 160mm oraz 200mm.