Zestawy kół do rusztowań

Zestawy kół do rusztowań 

Jest 3 produktów.
Brands Oferujemy kompletne zestawy kół do rusztowań o różnych średnicach. W ofercie posiadamy między innymi koła w rozmiarach 125mm, 160mm oraz 200mm. Koła wykonane są z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Zestaw kołowy do rusztowań posiada trzpień rurowy z blokadą śrubową. W zesatwie znajdują się dwa koła do rusztowania w obudowie skrętnej i dwa w obudowie skrętnej z hamulcem.

Oferowane koła do rusztowań można stosować w temperaturze od -30°C do +80°C. Standardowa twardość bieżnika koła do rusztowania z gumy pełnej wynosi 85° Shore’a. Sprzedawane przez nas koła do rusztowań produkowane są w polsce co zapewnia dostępność części zamiennych i daje gwarancję solidnego wykonania. Koła pochodzą z oficjalnej dystrybucji.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Zestaw kołowy do rusztowań posiada trzpień rurowy z blokadą śrubową. Koło do rusztowania wykonane jest z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

    Cena : 210,00 zł
  • Zestaw kołowy do rusztowań posiada trzpień rurowy z blokadą śrubową. Koło do rusztowania warszawskiego wykonane jest z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

    Cena : 282,00 zł
  • Zestaw kołowy do rusztowań posiada trzpień rurowy z blokadą śrubową. Koło wykonane jest z gumy pełnej oraz stalowych obręczy, które dzięki galwanicznej powłoce cynkowej zapewnia wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

    Cena : 270,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów