STANOWISKA PRZEŁADUNKOWE

STANOWISKA PRZEŁADUNKOWE 

Brands Oferujemy szeroki wahlarz asortymentu związanego z wyposażeniem stanowisk przeładunkowych, w którego skład wchodzą między inymi, gumowe odboje rampowe, lampy dokowe, naprowadzacze kół, uszczelnienia przeładunkowe oraz wiele innych.

Odbojniki rampowe wykonane są z wysokiej jakości gumy o twardości 65-70° Shoer'a co zapewnia ich długie użytkowanie. Ponadto odbojniki posiadają dwa otwory montażowe na śrubę mocującą i wgłębienia pod nakrętkę co pozwala na ich stabilny i bezpieczny montaż na rampie przeładunkowej. Do odbojów rampowych proponojuemy płyty montażowe stosowane głównie tam gdzie elewacja nie pozwala na stabilny montaż odbojnika.

W celu przedłużenia żywotności odbojnika rampowego proponujemy zastosowanie osłony stalowej, która znacząco zwiększa żywotność całego zestawu. Osłona chroni gumowy odbojnik przed uszkodzenia mechanicznymi wynikającymi z jego codziennego użytkowana. Osłona stalowe odbojników są ocynkowane i dzięki temu zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych.

Jako uzupełnienie wyposażenia rampy przeładunkowej oferujemy lampę dokową, która oświetlając wnętrzne rozładowywanego pojazdu znacząco poprawie komfort i bezpieczeństwo przeprowadzanych prac. Lampy dokowe cechują się starannością wykonania oraz wysoką jakością co przekłada się na długi okres użytkowania.

Podkategorie

 • Odboje rampowe
  Odboje do ramp przeładunkowych służą do ochrony czoła doku załadunkowego i zapewniają bezszkodowy podjazd samochodu ciężarowego. Odboje do ramp przemysłowych wykonane są z wysokiej jakości gumy o twardości 65-70° Shoer'a co zapewnia ich wysoką jakość i długie użytkowanie. Oferowane odbojniki rampowe posiadają otwory na śruby montażowe oraz wgłębienia na nakrętkę co pozwala na bezpieczny i stabilny montaż odbojnika.

  Odbojniki do ramp oferujemy równiez w kompletach z płytami montażowymi lub osłonami stalowymi. Przy bardzo dużych zamówieniach odbojników istnieje możliwość wykonania formy na odbojniki rampowe w innych niż oferowane rozmiarach. W przypadku gdy potrzebują Państwo niestandardowego odbojnika do rampy przeładunkowej prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
 • Osłony stalowe odbojników
  Oferowana osłona stalowa trójstronnie gięta służy do zabezpieczenia gumowego odbojnika rampowego przed czynnikami związanymi z dokowaniem pojazdu takimi jak uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania odbojników rampowych. Osłona stalowa założona na odbojnik rampowy zdecydowanie przedłuża jego żywotność. Oferowane przez nas osłony odbojników wykonane są z blachy o grubości 10mm. Osłona stalowa jest ocynkowana ogniowa i dzięki temu zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych.

  Osłony stalowe odbojników rampowych posiadają dwa otwory montażowe oraz wglębienie na nakrętkę co pozwala na ich bezpieczny i stabilny montaż. Wszystkie oferowane przez nas osłony stalowe odbojników są kompatybilne z oferowanymi przez nas odbonikami do ramp przeładunkowych. W przypadku zapotrzebowania na niestandardowe osłony prosimy o kontak telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
 • Płyty montażowe odbojów
  Płyty montażowe odbojników rampowych dają możliwość łatwej wymiany uszkodzonych odbojnic rampowych bez konieczności ponownego nawiercania fundamentów. Stosowane są również w przypadku uszkodzonych ścian wymagających remontu. Wszystkie oferowane przez nas płyty montażowe są kompatybilne z odbojnikami rampowymi dostępnymi w naszym sklepie. W przypadku zapotrzebowania na płyty montażowe o niestandardowych rozmiarach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem.
 • Lampy dokowe
  Lampa dokowa umożliwia oświetlenie wnętrza rozładowywanego pojazdu. Lampy dokowe montowane są przy rampach przemysłowych, na wewnętrzej ścianie budynku zapewniając oświetlenie wnętrza naczepy samochodu ciężarowego poprawiając w ten sposób jakość i bezpieczeństwo podczas prac załadunkowych. Oferowana lampa dokowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów co przekłada się na jej długi czas użytkowania i bezawaryjność.