Odbój odbojnik gumowy 60-30-22

Bramowe.pl
Gwarancja: 24 miesiące
Stan: Nowy
Odbojnik gumowy o wymiarach 60x30x22mm montowany na jedną śrubę. Odbój wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Zderzak gumowy, odbojnik może być wykorzystany w różnych zastosowaniach.

Więcej szczegółów

Odbój odbojnik gumowy 60-30-22 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

3,24 zł netto 3,99 zł brutto

Brak przewoźników dla tego produktu.

Wysyłka 24h

Towar dostępny

Opis produktu

Odbojnik gumowy 60x30x22mmOdbój gumowy, kostka o wymiarach 60x30x22mm montowany na jedną śrubę. Zderzak gumowy, odbojnik wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Odbój może być stosowany w naczepach samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczny i bezszkodowy podjazd do stanowiska rozładunku. Odbojniki gumowe mogą być również użyte w innych dowolnych zastosowaniach.

Oferowane odbojnice gumowe mogą służyc na przykład jako odboje do przyczepki, odbojniki gumowe samochodowe, odboje gumowe do przyczep, odbojniki do bram dwuskrzydłowych lub jako zderzaki gumowe w innych zastosowaniach. Odbojnice gumowe mogą również służyć jako zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych. Zadaniem odbojników będzie w takim przypadku amortyzowanie uderzeń. Oferowany odbojnik gumowy jest produkcji polskiej co daje gwarancję zastosowania wysokiej jakości gumy co w efekcie przekłada się na długi czas użytkowania.


szerokość odbojnika: 60mm
wysokość odbojnika: 30mm
długość odbojnika: 22mm
ilość otworów montażowych: 2
wgłębienie pod podkłądkę: Ø 12mm
otwór pod śrubę: Ø 6mm
otwór pod nakrętkę: 10mm
twardość: 65-70° Shore'aProponujemy również

Inne produkty w tej samej kategorii: